LOKALI 1250m2 KATI 3 NE SHITJE DHE ME QIRA

3 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Petriti Sot 09:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Banesa 109m2 kati 3-4 te POLICIA TRAFIKUT 425 EUR
Shitet dhe IPET ME QIRA  285m2 LOKALI te ELIZA B 1 200 EUR
BANESA 116m2 DHE 88m2 TE STANDART EDHE DINO 425 EUR
BANESA 86m2 KATI 6 TE MODEL SLOVENIA 43 000 EUR
LOKALI KA HAPSIRE 1250m2
LIFTIN E VET ME QASJE DERI NE GARAZHA
SHKALLAT.
PARKING DERI 100 VETURA.
QMIMI NE SHITJE 1300EURO PER m2
QMIMI ME QIRA 3000EURO NETO
Leaflet
SHITET VILLA NE BREZOVICE 160m2 199 999 EUR
Shiten 41 ari ne MIRADI/DOBREVE E EPERME 1 999 EUR
SHTËPIA 320 ne shitje ne AVENUE 23 850 EUR
Banesa 82m2 kati 7 te MIRI te KOMUNA E RE 36 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione