Në shitje banesa në Lagjen e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pirro 09 Tet 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja e Spitalit
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë atraktive, moderne dhe kualitet i lartë, vetëm nga ofertat e PIRRO OFFICE!

Në shitje banesa në Lagjen e Spitalit!

Banesa posedon:
•64m2,
•Kati 5,
•Sallon me kuzhinë dhe trapezari,
•Dhomë gjumi,
•Banjo,
•2 Ballkona,

Çmimi 60.000€

Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443,
Email: zyrapirro@gmail.com
www.pirro-ks.com

Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim