Ofrohen per Shitje Banesat te Pika Exclusive!DELTA

950 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri 09 Pri 07:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit te Eulex-i !DEL 0 EUR
Ofrohet per shitje banesa 93m2 ne rrugen C-DELTA 700 EUR
Shitet lokali 55m2 ne qendren Tregtare Narte! 2 000 EUR
Banes luksoze 110m2 me qira ne qender-Qafa!DELTA 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
- Ofrohen per Shitje Banesat te Pika Exclusive ne Breg Diellit

- Ofrohen per Shitje edhe Garazha me Depo

- Banesat jane ne ndertim e siper dhe pritet te leshohen ne perdorim ne pranveren e vitit 2021

- Banesa 1 : Kati 5, 73.92m²

- Banesa 2 : Kati 3, 78.90m²

- Banesa 3 : Kati 5, 78.90m²

- Verejtje : Pronari pranon edhe Ndrrim me ndonje makine , tjerat pare

- Çmimi per Shitje i Banesave eshte 950 Euro m²

- Çmimi per Shitje i Garazhave me Depo eshte 400 Euro m²

- KODI : 40190

- Kontakti :

- 049 157 113

- 044 556 777

- 049 445 711
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349157113
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet me qira Banesa 70m2 perball Royal Mallit ! DELTA 265 EUR
Shitet banesa me flete poseduese ne Emshir (EXDC) !DELTA 48 000 EUR
Zyre 130m2 me qira ne qender!DELTA 650 EUR
Ofrohet per shitje banesa Penthouse 96m2 !DELTA 99 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione