Ofrohet banesa në Lagjen Bregu i Diellit

Shitet nga: LABI PATUNDSHMËRI Dje 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banesa në Lagjen Bregu i Diellit afër Qendres Tregtare tek Ordinanca Shoshi.
Banesa në gjëndët në një ndër pjesët më të mira të qytetit dhe gjatë tër dites e ndriquar nga dielli.
Banesa gjëndët në katin II dhe ka 80m2 neto dhe 135m2 bruto.
Banesa gjëndët në një lagje të qetë ku qasje kan vetëm banorët e lagjes ka afer Shkollën Fillore, qerdhen për fëmijë, kënd lojrash dhe disa linja të autobuseve
Banesa ofron parking të mjaftueshëm para baneses ndertesa është në vëzhgim të kamerave 24H dhe objekti është i paisur me ngrohje nga qyteti
Banesa ka rënditje salloni ndaras, kuzhina ndaras, tryezaria ndaras, 4 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC, 2 ballkona, 1 depo dhe Bodrumi.

Çmimi 170.000€ I Diskutushem

Agjensioni Për Patundshmeri "LABI"
✆ +38344777458
✆ +38349566444
✉ Agjensionilabi@gmail.com
Gjendemi në Dardani afër TEB bankës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim