Ofrohet banesa në shitje në lagjen Dardania

Shitet nga: LABI PATUNDSHMËRI Dje 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

74 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banesa në shitje në lagjen Dardania afër Postes Kryesore, banesa gjendë në katin e I dhe ka siperfaqe prej 60m² dhe është e renovuar, banesa gjendet në pozitë të mirë te qetë me parking të mjaftëushem, ka afër parkun e Dardanis, Shkollen fillore Dardania dhe Xhemail Mustafa , Stacionin e autobuseve, Shtepinë e shendetit dhe gjdo gjë që ju nevojitet, kjo lagje cilsohet si lagje e qetë dhe rruga e cila të dergon deri te banesa është rruge vetem e lagjes për këtë arsye kjo pjesë e dardanis mbetet vend ideal për të jetuar, ndertesa eshte nën vezhgim të kamerave 24h, dhe në hyrjen e nderteses kanë çasje vetem banoret me kartela, banesa është e paisur dhe me ngrohje nga qyteti, banesa ka te gjithë dokumentacionin të rregullt dhe perkthimi mund të behët brenda dites, banesa ka renditje një sallon të ndarë nga kuzhina, kuzhina dhe tryezaria, një dhomë gjumi banjo dhe nje depo.

Çmimi 74.000 € Çmimi i diskutushem

Agjensioni Për Patundshmeri "LABI"
✆ +38344777458
✆ +38649566444
✉ Agjensionilabi@gmail.com
Gjendemi në Dardani afër TEB bankës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim