Ofrohet banesa ne shitje te Famisi !DELTA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 77 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Bregu Diellit te banesat e bardha . Banesa posedon 2 dhoma gjumi , dhe salloni me kuzhin.
Ballkoni esht i madh me Pamje ka Jugu .
Banesa me nje qmim te volitshem
Banesa eshte ndertim i ri .

Kodi: 30498
Per me shume info: 049 445 711, 044 556 777, 049 157 113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim