Ofrohet banesa për shitje në Qender Te blloka

Shitet nga: LABI PATUNDSHMËRI Dje 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

82 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banesa për shitje në Qender Te bllokat Rruga Afrim Loxha, Banesa gjendet ne katin e III dhe ka siperfaqe 56m2, Banesa ka pozicion mjaftē të mirë dhe ndriqim të mjaftushem në te gjitha dhomat. banesa ka te gjithë dokumentacionin të rregullt dhe perkthimi mund të behët brenda dites, banesa ka shumë afër transportin urban,kopshtin për fëmijë,shkollën fillore,ambulancen, Banesa ndodhet ne Qender dhe ka qasje shumë të lehtë edhe në transportin publik.

Banesa renditet salloni se bashku me kuzhin ,dy dhoma gjumi banjo, korridori ,ballkoni, podrumi.

Çmimi 82.000€

Agjensioni Për Patundshmeri "LABI"
✆ +38344777458
✆ +38649566444
✉ Agjensionilabi@gmail.com
Gjendemi në Dardani afër TEB bankës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim