Ofrohet per shitje banesa 101m2 & 94m2 ne Rrugen A

900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Dje 15:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet Banesa Me Qira 75M2 Qender Afer Sheshit!DELTA 450 EUR
Banes e pabanuar me pare 85m2 ne Arberi!DELTA 0 EUR
 Ofrohet per Shitje Banesa 56m2 ne Prishtine ! DELTA 44 000 EUR
Banes 85m2 me qira ne Bregun e DIellit!DELTA 300 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Ofrohet per shitje banesa 101m2 dhe 94m2 ne Rrugen A! Banesa
Lagjja Prishtina e Re-rruga A mbrapa QKUK.
Kompleksi banesor eshte duke u perfunduar dhe pritet te jete i gatshem per banim eshte ne muajin 06/2020. Ndertuesi eshte ACG. Perparesi per kete ndertese eshte sepse ende ekziston mundesia e pershtatjes se planit te brendshem sipas deshires suaj.
Banesa 101m² gjenden ne katin 6te, ka sallon me kuzhine dhe depo, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor, ballkon, ndersa banesa 94m2 gjendet ne katin e 2te dhe ka te njejten renditje.
Poashtu ka edhe garazhe bashke me depo.
Ka drejtim-pamje kah lindja
Ndertimi eshte kualitet me standardet me te larta me te gjitha kushtet bashkohore.

Kodi: 31326

Kontakti: 049157113 049445711 044556777
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38349157113
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349157113
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Lokal me qira 400m2 ne Kalabri !DELTA 2 000 EUR
Ofrohet per shitje banesa 67m2 ne Qender !DELTA 125 000 EUR
Shitet banesa te Sllovenia Sporti !DELTA 0 EUR
Shitet banesa e mobiluar 84m2 ne L.Spitalit!DELTA 66 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione