Ofrohet per shitje banesa 30m2 ne Ulpiane !DELTA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DELTA Patundshmeri Dje 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet per shitje banesa 30m2 ne Ulpiane. Banesa eshte garsoniere dhe ne fleteposeduese ka 26m2 . Eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin e 2te. Banesa ndodhet afer Fontanes.

Kodi:30999

Kontakti: 049157113 049445711 044556777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim