Ofrohet për SHITJE banesa 83m² në Mati 1

750 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 10:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet me QIRA banesa në Ulpianë te Hotel "Baci" 250 EUR
Ofrohet për SHITJE shtëpia në lagjen Qendresa 1 EUR
Banese ne shitje ne Bregun e Diellit te "Ambulanta 180 000 EUR
Banesë 3+1 me QIRA në Bregun e Diellit te OSCE 350 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesa është në katin e 1, ka sipërfaqe prej 83m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Wc dhe
-Ballkon

Çmimi i banesës është 750euro/m2

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa perdhese (me dokumente lokal) ne Ulpiane 165 000 EUR
Zyre 150m²  me QIRA në shesh 1 500 EUR
SHITET trualli ne lagjen Qëndresa, mbrapa "BauMarket" 45 000 EUR
Shitet lokali 376m² te Cima Construction ne Arberi 2 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione