Ofrohet për SHITJE banesa/lokali në katin përdhesë

250 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 10:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet për #SHITJE banesa/lokali në katin përdhesë në qendër afër sheshit

Banesë | SHITJE | Qendër | 66.44m² | 250.000euro

Banesa me dokumentacion është e shndërruar në lokal.
Banesa është në katin përdhesë ka sipërfaqe prej 66.44m² në çertifikatë të pronës me këtë renditje:

-Dhomë dite me kuzhinë
-Dhomë të gjumit
-Banjo
-Depo dhe
-Bodrum rreth 12m²

Çmimi i banesës ëshë 250.000euro

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet për SHITJE banesa 59m² në Mati 1 750 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në Aktash te ExtremPizza 250 EUR
Shitet banesa ne Ulpiane 67 000 EUR
SHITET banesa në qendër, në rr."Agim Ramadani" 120 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione