Ofrohet për SHITJE banesa në Bregun e Diellit

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 10:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shtëpi 250m² me QIRA për zyre apo banim në Pejton 0 EUR
Shitet lokali 100m² afer hotelit "GRAND" 0 EUR
Banese ne shitje ne Bregun e Diellit te "Ambulanta 180 000 EUR
Banesë 75m² në shitje në rrugën B ndërtim i Royal 60 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet për SHITJE banesa në Bregun e Diellit afër rrugës "C" te "Spar Market"

Banesë | Shitje | BreguDiellit | 159.5m²

Banesa është në katin e 5, ka sipërfaqe prej 159.5m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-3 Dhoma të gjumit (njëra me banjo dhe garderobë të integruar)
-Banjo të përbashkët dhe
-2 ballkone

Çmimi sipas marrëveshjes

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me QIRA afër qendrës, te Ambasada e Zvicrrës 250 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në Ulpianë te ban.Oficerëve 350 EUR
Banesë me QIRA te 4 Llullat, afër Bashkësisë Islame 220 EUR
Banesë me qira në Ulpianë afër sh.f. "Hasan Prishtina" 350 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione