Ofrohet për SHITJE banesa në Dardani te BastTrade

77 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate 11 Maj 11:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banese me qira ne Aktash te "ExtremPizza" 300 EUR
Shitet lokali 40m² ne Kalabri te Kullat e Arabve 50 000 EUR
Zyre me qira ne sheshin "Nena Tereze" 500 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në Aktash te ExtremPizza 350 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet për #SHITJE banesa në Dardani te BastTrade

Banesa është në katin e 1, ka sipërfaqe prej 56.5m² në fletë poseduese me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë të veçantë
-Dhomë gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon

+Bodrum rreth 17m²

Çmimi i banesës është 77.000euro

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me QIRA te 4 Llullat, afër Bashkësisë Islame 220 EUR
Shitet banesa 94m² ne Pejton te amb. Norvegjeze 120 000 EUR
Zyre 260m² me qira në Aktash afër Menzës së studentëve 1 200 EUR
SHITET banesa në rrugën C,ndërtues VG Construction 770 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione