Ofrohet për SHITJE banesa në Mati 1 afër rrugës B

99 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 10:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Depo me QIRA  afër rrethit të Çagllavicës 3 500 EUR
Banesë me qira për zyre afër qendrës,mbrapa Sirius 350 EUR
Banese me qira afer qendres, te "Sllovenia Sport" 400 EUR
Banesë 3+1 me QIRA në Bregun e Diellit te OSCE 350 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesa është në katin e 9, ka sipërfaqe prej 74m² banim dhe 25m² tarasë me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Wc dhe
-Tarasë rreth 25m²

Çmimi i banesës është 99.000euro

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banese 100m2 me qira ne Qender mbi Margarita 500 EUR
Shitet banesa 68m²ne Emshirne kompleskin "Dardha" 76 500 EUR
Banesë me QIRA në Aktash afër restorant "Davidoff" 450 EUR
Lokal me QIRA lokali te 4llullat ,afër Bash.Islame 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione