Ofrohet per SHITJE banesa ne sheshin"Zahir Pajazit

130 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 11:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me QIRA në Aktash te "Extrem Pizza" 300 EUR
Banese me QIRA në Dragodan 320 EUR
Banesë me QIRA në Bregun e Diellit te banesat e bardha 300 EUR
Oforohet për 𝑺𝑯𝑰𝑻𝑱𝑬 banesa mbrapa rrugës C 74 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa eshte ne katin e 1, ka siperfaqe prej 54.5m2 me kete renditje:
-Dhome dite
-Kuzhine te vecante
-Dhome gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon

Çmimi i baneses eshte 130.000euro

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet me QIRA banesa në Lakrishtë, te ProCredit 300 EUR
Shtepi 174m² me qira ne Marigona Residence 900 EUR
Shtëpi 217m² me qira ne Marigona Residence 1 200 EUR
Lokal me qira në qendër afër sheshit 1 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione