Ofrohet për SHITJE banesa në sheshin"Zahir Pajazit

130 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate 07 Maj 10:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Lokal me qira për zyre në rr.Agim Ramadani 1 500 EUR
Shitet banesa 96m² te shkolla fillore "ILIRIA" 55 000 EUR
SHITET banesa te 4 llullat 1 300 EUR
Shitet trualli afer lagjes 038 78 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet për SHITJE banesa në sheshin "Zahir Pajaziti"

Banesë | SHITJE | 54,5m² | 3 Dhoma | 130.000euro

Banesa është në katin e 1 (me lift), ka sipërfaqe prej 54,5m² në fletë poseduese me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë të veçantë
-Dhomë gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon
Çmimi i banesës është 130.000euro
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Zyre me QIRA ne sheshin "Zahir Pajaziti" te Grandi 500 EUR
Shitet banesa 113m2 te Cima Construction te rr."B" 820 EUR
SHITET banesa 87,87m² në komp.Eliza në FushëKosovë 40 500 EUR
Shitet banesa në Mati 1, mbrapa banesave Tregtise 62 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione