Ofrojm Banesën në shitje në Lagjën Bregu i Diellit

45 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Qendra Dje 11:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrojm Banesën në shitje në Lagjën Bregu i Diellit
Banesa posedon dokumentacion të rregullt, bartje e menjëhershme tek pronari i ri
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 42.28m2, kati i 4
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Banjo
* Ballkon
* Terrac të madhe (qe mund të shfrytzohet)

Cmimi 45000 euro
Code 20344
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në Faqet tona në
Facebook(Instagram) Agjensioni Qendra
Agjensioni Qendra
Agjensioni Qendra – Shëpi, banesa, garsoniera, lokale dhe zyra në shitje apo me qera. Agjensioni Qendra është themeluar në vitin 2016 e cila ofron shërbime të ndryshme të patundshmërisë. Ne mundohemi që klientëve tonë tja ofrojmë gjithmonë shërbimin më të mirë dhe jemi të gatshëm për ti kushtuar kohë dhe vëmëndje kërkesave të çdo klienti. Ne si agjension për patundshmëri me stafin tonë profesional jemi të gatshëm të ndjekim hap pas hapi procedurën e shit-blerjes apo qiradhënjes dhe jemi të hapur për bashkëbisedim rreth kërkesave të ndryshme të klientëve. Çelësi i suksesit të agjensionit tonë është përmbushja e çdo nevoje të klientëve me profesionalizëm maksimal. Ne si agjension mundohemi gjithmonë t'ju japim ofertën më të mirë dhe më të përshtatshme për nevojat e juaja dhe Ju si klientë duhet të keni besim maksimal ndaj ne, sepse është e rëndësishme zgjedhja e një shtëpi apo banesë ku do të jetoni dhe do ti krijoni kujtimet e jetës tuaj apo do të filloni biznesin tuaj të preferuar në zyren ku do të ndiheni të rehatshëm. Vizitoni faqen tonë në Facebook apo shfletoni shpalljet tona në shitoren në merrjep.com për ti shikuar të gjitha oferta për shit-blerje apo qiradhënje të pasurive të paluajtshme që ne i kemi në dispozicion: Shtëpi në shitje në Bregu i Diellit, Banesë me qera në lagjen Dardania, Garsonierë në Ulpianë, Zyrë në sheshin Nëna Terezë Lokal me qera në qendër të Prishtinës. Gjithashtu kemi banesa, shtëpi, garsoniera, zyra dhe lokale në shitje apo me qera, në lagjet të tjera të Prishtinës dhe Fushë Kosovë, së shpejti do të jemi edhe me oferta të reja për patundshmëri në Ferizaj. Nëse keni nevoj të blini shisni apo jepni me qera pronat e juaja të paluhatshme mundeni të na vizitoni edhe në zyrën tonë në Dardani afër postës së madhe. Tel / Viber: +38344780999 E-mail: agjensioniqendra@gmail.com https://www.facebook.com/AgjensioniQendra/
Vizitoni faqen e biznesit tonë
rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
0038344780999
https://www.facebook.com/AgjensioniQendra/

Agjensioni Qendra

Agjensioni Qendra
0038344780999
Leaflet
Agjensioni Qendra
Ofrojm Banesën me qera te Teatri Dodona, 200 euro 200 EUR
Ofrojm Shtëpin me qera për Afarizëm, Qendër 1 500 EUR
Ofrojm #Banesën në #Shitje në Lagjën Mati 1, Kodrina 850 EUR
Ofrojm #Banesën në #Shitje në Lagjën e Muhaxherve 800 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione