|PEMA|- Banese per SHITJE, 91 m², MAB, Arberi/Dragodan

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Pema Patundshmëri Sot 14:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pema Patundshmëri
|PEMA|- U LESHUA per QIRA, zyre 142 m2, te Lesna, Kalabri 0 EUR
|PEMA|- Banese per SHITJE, 107 m², MAB - Arberi 0 EUR
|PEMA| Objekt per QIRA, 550 m², qender, Prishtine 0 EUR
|PEMA| Kerkojme TOKE per NDERTIM 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Pema Patundshmëri ofron për SHITJE 2 banesa 91.8 m2 tek MAB, Arberi/Dragodan

- 91.8 m²
- Kati 3 dhe 4
- Sallon me kuzhinë, 2 dhomë gjumi, banjo, wc,
__
Po ofrojmë për shitje banesë 91.8 m2 tek MAB, Arberi/Dragodan

Banesa ndahet në:
- Sallon me kuzhinë
- 2 dhomë gjumi
- Banjo
- WC
__
Cakto takim në:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
Pema Patundshmëri
Pema Patundshmëri
Kompani profesionale për ndërmjetësim të patundshmërive
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kalabri, Lesna Riera Tregoje në hartë
045610444
https://www.facebook.com/pema.patundshmeri

Per me shume OFERTA, kliko KETU

Pema Patundshmëri
  Online
045610444
Leaflet
Pema Patundshmëri
|PEMA|- Lokal per QIRA 590 m², Fushe Kosove 0 EUR
|PEMA|- Toke per SHITJE, 13 ari, Cagllavice 0 EUR
|PEMA| Toke per SHITJE, 5 ari, te Sami Frasheri 0 EUR
|PEMA| Shitet toka te Chelsea Point, 73 ari 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione