|PEMA| Banese per SHITJE, Rruga B, 184 m²

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Pema Patundshmëri Sot 08:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Pema Patundshmëri ofron për SHITJE banesë 184 m² tek "Royal" - Rruga B.

- 184 m² | 93 m² + 91 m²
- 3 garazha, 2 depo
- Fletë poseduese
__
Po ofrojmë për SHITJE banesë 184 m² në katin e 6-të, tek "Royal".
Banesa ndodhet në njëren prej rrugëve më të kërkuara për banim në Prishtinë, në rrugën B.

Banesa 184 m² është i përbërë nga 2 njësi banesore, 93 m² dhe 91 m². Pra, ka mundësi ndarjeje.
__
Banesa ndahet në:
- Sallon
- Kuzhinë të ndarë
- 3 dhomë gjumi
- "Master dhomë" me gardërobë dhe banjo personale
- Banjo
- Utilit
- Ballkon
- Kati 6

Karakteristikat që do ti pëlqeni:
- Ka fletë poseduese
- Rruga B
- Nxemje me Termokos
- Ndricim natyrore
- Klimë
- Izolim me tulla
- 3 garazha dhe 2 depo
__
Cakto takim në:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
Pema Patundshmëri
.
.
.
.
#Apartment #ApartmentInPrishtina #Prishtina #Banesa #Banese #RrugaB #Mati1 #KerkojBanese #perShitje #ShitetBanesa #Kosove #Banesaneprishtine
Pema Patundshmëri
Kompani profesionale për ndërmjetësim të patundshmërive
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kalabri, Lesna Riera Tregoje në hartë
045610444
https://www.facebook.com/pema.patundshmeri

Per me shume INFO, kliko KETU

Pema Patundshmëri
045610444
Leaflet
Pema Patundshmëri
|PEMA| Objekt per QIRA, 550 m², qender, Prishtine 0 EUR
|PEMA| Shtepi per shitje te ETC, 5 ari, (cmimi negociushem) 260 000 EUR
|PEMA|- Banese per SHITJE, 64 m², Lesna Riera 0 EUR
|PEMA| Kërkojmë TOKE për blerje, Sofali 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione