|PEMA|- U SHIT, banese 116 m², Arberi/Dragodan

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Pema Patundshmëri Sot 12:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
|PEMA|- U SHIT, banese 116 m², Arberi/Dragodan

- 116.5 m²
- Sallon me kuzhinë, 3 dhomë gjumi
- Në rrugën më të frekuentuar të lagjës Arbëria
__
Banesa ndodhet në rrugën më të frekuentuar të lagjës Arbëria, aty ku ndodhen edhe "Fresco", "Kaci dhe Sellma", "Valdrin Sahiti", "Sach Caffe", "Fivestar Fitness".

Banesa është e projektuar me arkitekt, mobilje moderne si dhe fasadë me strukturë dekoruese.
Nga hyrja kryesore banesa është në katin e 2-të të banimit. Ndërsa nga hyrja mbrapa (kah "Fresco") banesa ndodhet në katin (-1).
__
Banesa ndahet në:
- Sallon me kuzhinë
- 3 dhomë gjumi
- Banjo
- Utilit
- Ballkon

Karakteristikat që do ti pëlqeni:
- Orientim në lindje dhe jug
- Ndricim natyror gjatë gjithë ditës
- Klimë
- Izolim me tulla
__
Cakto takim në:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
Pema Patundshmëri
.
.
.
.
#Apartment #ApartmentInPrishtina #Prishtina #Banesa #Banese #Arberi #Dragodan #KerkojBanese #Shitet #ShitetBanesa #Kosove #Banesaneprishtine
Pema Patundshmëri
Kompani profesionale për ndërmjetësim të patundshmërive
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kalabri, Lesna Riera Tregoje në hartë
045610444
https://www.facebook.com/pema.patundshmeri

Per me shume INFO, kliko KETU

Pema Patundshmëri
045610444
Leaflet
Pema Patundshmëri
|PEMA|- Banese per SHITJE, 64 m², Lesna Riera 0 EUR
|PEMA| Shtepi per SHITJE me 5 ari oborr te ETC, Ferizaj 260 000 EUR
|PEMA|- Shtepi per QIRA, 360 m², te kafet e vogla 0 EUR
|PEMA| Banese per SHITJE, Rruga B, 184 m² 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione