Pent haus 125M2 n lagje spitalit te rrethi

0 EUR

Shitet nga: Valon 27 Maj 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet banesa pent haus 125m2 n lagjen e spitalit te rrethi te banesat e Rojallit banesa posedon 3 dhoma gjumin,banjo,wc,sallon, si dhe ballkonin e madhe, e gjith banesa ka pamje edhe dalje nga ballkoni banesa eshte e ndertuar me standarte te larta dhe moderne, me tulla ,lift me kartel,parking te mjaftushum ndrrim i munshum
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione