Penthouse – Duplex 367.19m² në #SHITJE në Veternik.

300 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 14 Shk 06:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 96.6m2 në shitje në Dardani. 153 000 EUR
Banesë 90m2 me qira në Dragodan - Arbëri 400 EUR
Banesë 116m2 me qira në Dragodan/Arbëri. 700 EUR
Banesë 100m2 në shitje në Aktash. 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Penthouse gjendet në Kompleksin luksoz “Prime City” në Veternik, objekt ky i ndërtuar nga kompania “Prime Group”. Penthouse ka 281.55 m² hapësirë të banueshme dhe 85.64 m² terasë, gjithashtu ndodhet në katet 5 dhe 6-të. Kompleksi “Prime City” është i ndërtuar me një standart të lartë ndërtimi dhe ndodhet në një pjesë mjaftë të përshtatshme dhe të qetë për banim. Penthouse gjithashtu posedon ngrohje qëndrore me rrymë, ashensorë, parkingje nëntoksore të kontrolluara me rampë dhe access card, video monitorim 24h, sistem të mbrojtjes nga zjarri dhe hapësira gjelbëruese.

*Në çmim përfshihet garazha dhe depo.

Penthouse ka këtë rendtije:

Kati i 1-rë:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë
|1 WC
|1 Terasë

Kati i 2-të:
|4 Dhoma të fjetjes (3 prej tyre master bedroom)
|1 Garderobier
|1 Banjo
|1 Hapësirë (e planifikuar për Sauna)


ID e shpalljes: 11602

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588
044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtinë
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 80m2 me qira te Mati 1. 350 EUR
Objekt Afarist 1200m2 me qira te Qafa. 0 EUR
Banesë 66.25m² në #SHITJE në Aktash – Vip Tower. 103 000 EUR
Banesë – Penthouse  161.76m2  në #SHTIJE te Mati 1 137 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione