- PENTHOUSE NË #SHITJE - PRISHTINË

Shitet nga: Urban City Sot 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Mati 1 - Rruga C
Sipërfaqe: 165 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë

#HYJNESHA
- Ofrojm për shitje |PENTHOUSE| në Prishtinë në lagjen Mati 1 rruga C në objektin |HYJNESHA| ndërtuar nga kaWa Group.
Objekti Hyjnesha shtrihet përgjatë rrugës C dhe ka çasje direkte nga 3 rrugët kryesore, rruga A, rruga B, rruga C.
Këto rrugë e lidhin kompleksin me lagjen Bregu i Diellit, lagjen e Spitalit, lagjen e Muhaxherëve, dhe rrugën e Veternikut.
Penthouse tashmë është i gatshëm për banim, vlenë të theksohet se brenda hapsirave janë të pa finalizuara dyshemeja banjot dhe dyshemeja e terases
Qellimisht nuk janë finalizuar, për arsye mundësie të përzgjedhen nga vetë blerësi sipas dëshires së tijë.
Penthouse është në katin 7 dhe është i vetmi në katë, vlenë të theksohet se 2 ashensorë janë në hyrje të cilet
janë në proces të montimit dhe do jenë funksional brenda 2 - 3 jave.

#MATERIALET
- Fasada është me tullë të aciduar e cila nuk e thithë lagështinë.
- Dera e hyrjes kryesore menaxhohet me kartelë dhe hapet me videofon nga secila banesë..
- 2 Ashensor OTIS Amerikan.
- Muret termoizolim dhe izolim akustik.
- Akustika do të mundësohet nga nivelizimi dy-shtresor me “Thermo White”.
- Dyshemeja është me parket “BARLINEK” nga Gjermania
- Siguresat elektrike “HAGER”, ndërsa gypat do të jenë “GEVIS” nga Italia.
- Dritaret e banesës janë “SALLAMANDER” nga Gjermania me tre diktuna, 9.2 cm, PVC, izolues ndaj zërit dhe temperaturës.
- Ditaret janë me roletet zvicerane “Jalousie” (shq. Zhelozi)
- Ujësjellsi që është “GEBERIT” nuk kontaminon dhe ka 24 orë ujë pa ndërprerje pasi ka rezervuar të klasit të parë.
- Ngrohja do të jetë e lidhur me sistemin ngrohtor të qytetit, me Termokos.
- Objekti banesor është i siguruar në kompaninë e sigurimit “SCARDIAN” me një vit pa pagesë.#PENTHOUSE
PENTHOUSE është me sipërfaqe banimi | 165m² | 223.87m² |
Renditja | Qëndrim ditorë me kuzhinë dhe tryezari | 5 Dhoma gjumi | 3 Banjo | Koridori | Terasa nga 3 anët |
Orientimi: Lindje - Jug - Perendim


- Çmimi: Me marrveshje!

- Për më shumë informata kontakto:

- Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
- Tel +383 49 391 200 |+Viber|
- Tel +383 45 433 055
- E-mail: urban.city@outlook.com
- Mund të na gjeni edhe në Facebook
- https://www.facebook.com/AgjensioniUrbanCity/
- Lokacioni Prishtinë | Aktash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim