Banesa Durres

600 EUR

Shitet nga: Avdyl 21 Nën 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Banesa gjendet tek shkambi i kavajes dhe ka gjithe dokumnetacionin ne rregull banesa eshte e mobiluar dhe eshte vetem 50 metra nga Plazhi ,banesa posedon dhom gjumi ,sallon me kuzhine ,banjo dhe korridor banesa gjendet ne katin e dyte-2 ,posedon edhe parkingun perballe ndertese.Cmimi per meter katror eshte 600euro . Numrat kontaktus : +377 / 045 401 790 // Viber +386/ 049 349 881 .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione