BANESA NE ARBERI ( DRAGODAN )

0 EUR

Shitet nga: SOKOL 11 Pri 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
BANESA ESHTE AFER MINISTRIS SE SHENDETESISE.RRUGA ZAGREBI NR 21
KA DHOMEN E DITES VEQANT,KUZHINEN,DY DHOMA TJERA TE FJETJES.
2 BANJO,2 SHPAJZA,SI DHE BALLKONIN.
ESHTE NE KATIN E PARE EDHE ESHTE E MOBILUAR KOMPLET .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione