Banesa ne shitje

78 000 EUR

Shitet nga: Sara 12 Tet 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes banesen te santeja ne katin e 4 (kater). banesa esht tersisht e renovuar eshte e shendrruar ne dy banesa dhe esht ndertim i vjeter me ngrohje qendrore te termokosit... Ju Mirpresum blersa serioz Mund te kontaktoni edhe ne Viber ne NR +38649885585 pas ores 18:30
Leaflet
Në fillim