BANESA SHTETERORE NË BREGUN E DIELLIT

0 EUR

Shitet nga: DINI 08 Tet 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SHITET BANESA SHTETRORE NË BREGUN E DIELLIT E CILA KA PAMJE NË TË DYJA ANËT , AJO ËSHTË E PËRBËR NGA 1 DHOM SHUM E MADHE , NGA 1 SALLON I MADH . KUZHINA , BANJO , DHE 1 BALLKON , AJO ËSHTË E GJITHA E SHTRUAR NË PARKET , BANESA GJENDET TEK BANESA TE BARDHA KATI I 5 NGA SIPERFAQJA E PERGJITHSHME JANË 10 METRA KATROR GRATIS DHE BANESA SHITET NGA VET PRONARI . PËR MË SHUMË INFORMACIONE KONTAKTONI NË NUMRIN E LARTËSHENUAR OSE NË NUMRIN 049 22 00 54
Leaflet
Në fillim