Banese me Qera Breg te Diellit te Qendra Tregtar..

240 EUR

Shitet nga: arben 12 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banese me Qera ne Breg te Diellit te Qendra Tregtare, perballe banesave te Ontexit. Banesa eshte e mobiluar ka dy dhoma te shtrytezueshme dhe ka kuzhinen ndaras. Ju lutem me kontaktoni ne 044 737 844
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione