Banesë me qera ne Rrugen Rexhep Luci ne Qender,

250 EUR

Shitet nga: Personi Kontaktue 09 Shk 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesë me qera ne Rrugen Rexhep Luci ne Qender, banesa posedon 51m2, kati III, me 3-njesi, e mobiluar dhe me pamje shum te mir

çmimi 250 euro
Personi Kontaktue
045/346034
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione