Banese ne Tetove

0 EUR

Shitet nga: Sokol Ziberi 11 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banes ne Tetove .Banesa ka 75 m2 dhe eshte ne vend shume te pershtatshem ( perball Memave afer FSHMN) Banesa gjindet ne katin e 5 ka lift . Cmimi 750 Euro m2
Per info ne tel; 0038970750775
Sokol Ziberi
070750775
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione