Banese prej 60m2 ne Prishtine

26 000 EUR

Shitet nga: Tefik HOTI 10 Pri 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa 60 metra katrorë, e cila gjendet në rrugën “Shpëtim Robaj”, kompleksi i ri banesor i cili ndodhet pranë Universitetit Amerikan “AUK”, Lagjja e Gërmisë në Prishtinë.
Banesa disponon dy dhoma, njëra prej tyre sallon me kuzhinë, një terracë shumë të përshtatshme të futur në kornizë plastike me pamje dhe ndriçim shumë të mirë.
Banesa është e gatshme dhe e përshtatshme për banim, ka sistemin e ngrohjes me kallda-radiatorë, (me rrymë), gjendet në katin e tretë të kompleksit banesor.
Banesa, gjithashtu është e mobiluar vetëm se, duhet diskutuar për vlerën e tyre të cilat nuk janë të përfshira në çmimin bazë (shtesë).
Përparësitë: gjendet shumë afër Universitetit Amerikan “AUK”, gjithashtu afër shkollës normale “Gjin Gazulli”, afër liqenit, mbi të gjitha ngjitur për Gërminë apo mushkërinë e Prishtinës.
Vlen të theksohet se transporti publik (Trafiku Urban) gjendet shume afër. Banesa në shitje zotëron një pamje të jashtëzakonshme, pa ndonjë pengesë objektesh me ajër të pastër - oksigjen mali dhe me një qetësi shumë të rrallë - pa ndotje akustike.
Arsyeja e shitjes duke ditur kuriozitetin e blerësve: zotëron vetëm (60 m²), kështu që nuk më mjafton, kam synime për një banesë më të madhe, kjo është e vërteta.
Banesa, gjithashtu ka garazhën për veturë, (çmimi i garazhës është i veçantë), do të thotë është çmim plus.
Për çmimin e banesës me mobilje dhe garazhë në total mund të diskutohet.
Mos e humbisni një rast të mirë. Faleminderit në interes!
Tefik HOTI
044814815
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione