Banese prej 69m2 ne Prishtine

72 000 EUR

Shitet nga: Ardian Thaqi 23 Korr 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesë në shitje tek banesat e STANDARDIT.

Banesa është 69.00 m2, me 2 dhoma të fjetjes, 1 dhomë e ndenjës, 1 banjë, 1 ballkon, 1 korridor. Banesa shitet e mobiluar.

24 orë ujë sanitar dhe ujë të ngrohët
24 ore rrymë (ndërtesa ka agregatin e saj në rast të ndaljes së rrymës në objekt).
24 orë lifti punon (ndërtesa ka agregatin e saj në rast të ndaljes së rrymës në objekt).
24 orë nxehje qendrore (ndërtesa ka kalldanë e vet për ngrohje).

Banesë ideale me të gjitha kushtet dhe me pamje fantastike.

Çmimi 72.000 euro.
Ardian Thaqi
044 157 654
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione