Jap me qira katin e parë te shtëpisë në Prishtinë

100 EUR

Shitet nga: Ahmet 10 Pri 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave


Shtëpia gjendet në Lagjjen ‘Velania”, te Varrezat e “Jahudive” Rruga duke shkuar për “Gërmi” këthet për “Velani” kthesa e parë në anën e matj shtëpijat e para në anën e majtë Rruga e dytë në anën e matje “Rexhep Elmazi”p.n – Prishtinë, shtëpia e katërt në anën djathtë.
Kati i shtëpisë ka hyrje te veçante, posedon dy dhoma 4 x 4,5, korridori 3,10 x 3,10, banje, shpajz, ballkon, ka telefon fiks, ka rrjetin për internet, orë të rrymës dy tarifore të veçantë, dhomat janë me tepija, ka elementet e kuzhinës, ka një dollapë për rroba, ka parking për veturë. Shtëpia ka qetësi absolute nuk ka banor tjerë përveç ne të cilët jetojnë në hyrje të veçantë.
Çmimi 100 € + komunaltë ujin dhe mbeturinat i paguajmë së bashku.
Për informata mundeni me kontaktua në nr. të tel.mob. 044 671 286
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione