Leshohet banesa luksoze me qira ne Dragodan

0 EUR

Shitet nga: Prishtina Real Estate 10 Pri 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshohet banesa luksoze me qira ne Dragodan te "Banesat e Tregtis" , banesa ka 76m2, kati i III-te , ka 2 dhoma gjumi , sallon , kuzhin , banjo dhe ballkon . info 049/045 23 24 00
Prishtina Real Estate
049/045 23 24 00
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione