LESHOHET URGJENTISHT ME QERA LOKALI NE QENDER T..

0 EUR

Shitet nga: DINI 11 Mar 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
LESHOHET ME QERA LOKALI NE QENDER TE QYTETIT PERBALLE MINISTRIS SE PUNEVE TE BRENSHME RRUGA FEHMI AGANI .LOKALI LESHOHET PER AFARIZEM-AVOKATUR, DHE LESHOHET VETEM PER KOHE TE GJATE .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione