LESHOJ BANES ME QIRA

0 EUR

Shitet nga: Miradije Xhemshiti 11 Shk 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Jap banesen me qira ne Emshir ( banesat e arapve ) . Banesa ka dy dhoma , sallon , kuzhin , banjo dhe dy ballkona .
Miradije Xhemshiti
045686298
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione