Leshoj banes menqera ne Ulpian

250 EUR

Shitet nga: Bashkim 12 Shk 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa gjendet afer shkolles Hasan Prishtina ne katin e 3 eshte dy dhomshe dhoma e dites me dy shtrata dhe dhoma e gjumit me dy shtrata qmimi 250 € per info meshum lajm 044/778/169
Bashkim
044778169
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione