Leshoj banesen me qera

0 EUR

Shitet nga: Kastriot 12 Shk 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshoj banesen me qera ne Dragodan lagjia Arberia banesa gjendet perfundi komunes se re me pamje nga qyteti . Banesa ka dy dhoma te gjumit, dhoma dites me kuzhine , dy banjo , shpaiz , ballkon dhe garazhd. Banesa eshte ndertim i ri.Ne rast te marreveshjes banesa mobilohet sipas deshires se qiramarresit. 24or uj dhe rrym.
Kastriot
045697737
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione