Lëshoj banesën me qira në qendër të Prishtinës

260 EUR

Shitet nga: banesameqira 14 Pri 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Lëshoj banesën me qira në qendër të Prishtinës rr. ,,MUSTAFË KRUJA,, mbrapa Teatrit Kombëtar afër ,,4 Llullat,,.Banesa eshtë në objekt të ri,është shumë mirë e mobiluar (me mobile të reja).Banesa është në katin e dytë (2),përbëhet nga 1 dhomë gjumi ,dhomë dite me kuzhinë,banjo wc dhe 1 ballkon Çmimi 260€ në muaj.(depozita e obligar)(Ujë ka 24 orë), Për info në tel 044600280 ose 049 860071
banesameqira
044600280
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione