Leshoj me qira banesen afer EULEX,ne kompleksin ..

270 EUR

Shitet nga: Emir 14 Shk 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshoj me qira banesen dydhomeshe me siperfaqe prej 67 m2. Eshte ndertim i ri dhe gjendet ne kompleksin banesor ROYAL, perballe EULEX ne hyrje te lagjes se Spitalit (te rrethrrotullimi).

Banesa gjendet ne katin e pare. Eshte teresisht e mobiluar dhe shume moderne. Posedon sallonin, dhomen e gjumit, kuzhinen e ndare nga dhoma, banjon me vaske dhe nje ballkon. Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha elementet, si dhe rrobalarese.

Ka uje gjate 24 oreve, si dhe ngrohje qendrore nga TERMOKOS. Banesa ka izolim te jashtezakonshem dhe eshte e ngrohte gjate dimrit, kurse e fresket gjate veres.

Banesa eshte e lire nga data 1 mars 2015.

Kontakti (person privat): 044 638 638 (edhe Viber) dhe 049 638 638
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione