Leshojm banes me qira ne Dardani.

250 EUR

Shitet nga: Egzona 10 Shk 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa ka dy dhoma gjumi sallon kuzhine dy banjo dy ballkon si dhe ka nxemje te qytetit.
Banesa eshte e mobiluar me te gjitha elementet e nevojshme per banime.

Cmimi: 250 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione