Leshojm banes me qira ne Dragodan.

400 EUR

Shitet nga: Egzona 10 Shk 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
> Leshoj Banes me Qera ne Lagjen Dragodan te Shkallet Ne Kompleksin e Pandora Tower,Banesa Posedon kushte shum te mira si: Uj,Rryme,Lift.Parkin.Sigurim fizik 24 ore, gjithashtu Nxemje Qendrore,Klime,Invertor ne rast te prishjes se rrymes si dhe shum paisje tjera shtepiake.
> Banesa ka kete renditje:
> -Dhome dite me Kuzhine
> -Dhome Gjumi
> -Dhome e vogel Gjumi
> -Banjo
> -Ballkon
> Qmimi 400 Euro
tel: 044/301-283
044/670-608
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione