Leshojm banese me qira ne Dragodan.

220 EUR

Shitet nga: Egzona 09 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa ka nje dhome dite me nje ndare qe mund te konsiderohet si dhome kuzhien banjo dhe tersa te madhe.
Banesa eshte e mobiluar ne tersi me mobilje te reja.

Cmimi:220 Euro
tel: 044/301-283
044/670-608
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione