Leshojme banes me QIRA por edhe ne ShITJE ne Dra..

0 EUR

Shitet nga: Egzona 09 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshojme banes me QIRA por edhe ne SHITJE. Cmimi I shitjes eshte 1000/m2 neto siperfaqe. Garazha poashtu ne shitje - cmimi ndaras.
Banesa prej 77m2 NETO është në lagjjen ARBERI, objekti Arberia C3 te Komuna e Re. Garazha eshte opcionale.
Është ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA me cilësi shume të lartë në ndërtim.
BANESA ËSHTË E GATSHME PËR BANIM.
Banesa është e re, me strukturë moderne, kati i katërt, lifti punon.
Ka dy dhoma te fjetjes, sallonin e madh, kuzhinën, ballkonin, 2 banjo, shpajzin dhe garazhen.
Ka shume drite natyrale.
Ka qasje në TV kabllovik dhe internet.

Cmimi: Me marveshje
tel: 044/670-608
044/301-283
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione