Leshojme banes me qira te STANDARDI ne B.e Diell..

250 EUR

Shitet nga: Egzona 09 Shk 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite me kuzhine banjo ballkon.
Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe e gatshme per banime.


Cmimi : 250 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione