Shitet Banesa Durres

600 EUR

Shitet nga: Avdyl 23 Nën 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe

Banesa gjendet tek shkambi i kavajes afer Hotel Kamelja 3, dhe ka gjithe dokumnetacionin ne rregull banesa eshte e mobiluar dhe eshte vetem 50 metra nga Plazhi ,banesa posedon dhom gjumi ,sallon me kuzhine ,banjo dhe korridor banesa gjendet ne katin e dyte-2 ,posedon edhe parkingun perballe ndertese.Cmimi per meter katror eshte 600euro .

Numrat kontaktus : +377 / 045 401 790 // Viber +386/ 049 349 881 .
Leaflet
Në fillim