Shitet banesa ne Ulpiane perball konvikteve.

43 000 EUR

Shitet nga: Arber 13 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa ne Ulpiane perball konvikteve,
Banesa gjindet ne katin e trete.
Banesa ka dy hapesira te ndara, dhomen e dites dhe dhomen e ftjetes gjithashtu edhe banjon
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione