Shtepia me qira ne lagjen NIC

800 EUR

Shitet nga: REAT 11 Mar 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
*Pershkrimi i shtepise:
-Kati perdhese: salloni, kuzhina, nje banjo, nje ballkon dhe plus nje kuzhine e vogel ndihmese...
-Kati i pare: tri dhoma gjumi dy banjo dhe me ballkone...
-Nenkulmi: i pershtatshem per fitnes, zyre apo diçka ngjashem..
-Gjithsej 240 metra katrore
-Parkingu per dy vetura
-Nxemje qendrore me rryme plus nxemje me dru permes kaminit...
-Cmimi: 800 € (pa mobile)
Mob:045/691 690
agjensionireat@gmail.com
agjensionireat@gmail.com
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione