PronaPlus ofron banesa në shitje !! 75m2 2+1

800 EUR

Shitet nga: Prona PLUS 09 Pri 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
PronaPlus ofron banesa në shitje !!

Banesa është në katin -2 prej 75m2 dhe ka
Fletenposeduse

Renditja
-Koridor
-Qëndrim ditor
-Kuzhinë
-Dhoma Gjumi 2
-Banjo
Lokacioni : Mati 1, Rruga Ndue Perlleshi
Garzh ,depo

Cmimi- 800e 1/m2

☎️ +38345534717
Prona PLUS
045534717
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione