RINI-SHITEN BANESAT TE MATI 1 PRISHTIN

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 02:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Patundshmeris  Rini
RINI- LOKAL ME QERA 240M2 AFER MOTEL swiss-LIPJAN 400 EUR
RINI-SHITEN BANESAT TE AMBULANTA OFERTA TE NRYSHME 400 EUR
RINI-SHITET LOKALI 53 M2 PRISHTIN 65 000 EUR
RINI-SHITET SHTEPIA ME 20 ARI TRUALL BABUSH LIPJAN 75 000 EUR
Shiten Banesat me Dimensione te Ndryshme ne Prishtine te Mati 1 Perball Shkolles Mileniumi i 3 ne Objektin Ndertues Baruti Group
Elegancë dhe stil i lartë arkitektonik. Kompleks me objekte vetëm 5 kate, i cili po ndërtohet në një nga lagjet më të mira të Prishtinës, në lagjen Mati 1. Me hapësirë gjigante prej 50.000m², ku 70% e saj është hapësirë e gjelbëruar, ky kompleks ofron një komoditet të lartë banimi për ju dhe familjen tuaj.

Banesa:1 90.8m2
*Holli i Hyres
*Dhoma e Qendrimit Ne Kuzhine
*2 Dhoma e Gjumit
*Banjo
*WC
*Ballkoni

Banesa:2 81.9m2
*Holli i Hyres
*Dhoma e Qendrimit Ne Kuzhine
*2 Dhoma e Gjumit
*Banjo
*Depo
*Ballkoni

Banesa:3 75.2m2
*Holli i Hyres
*Dhoma e Qendrimit Ne Kuzhine
*2 Dhoma e Gjumit
*Banjo
*WC
*Ballkoni

Banesa:4 48.6m2
*Holli i Hyres
*Dhoma e Qendrimit Ne Kuzhine
*Dhoma e Gjumit
*Banjo
*Ballkoni


Per shitje eshte autorizuar Agjensioni i Patundeshmeris \\\\\\\"RINI\\\\\\\"
tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

facebook: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren ton
Rruga: Lidhja e Prizrenit, perball stacionit policor mbi raiffeisen bank kati 2, Lipjan.

Per te shikuar ofertat tona ne gjithe Kosoven ne faqen merrjep ne rubriken (cfar kerkon) shenoni RINI.
Agjensioni Patundshmeris Rini

Lipjan
+38344299230
agjensioni_rini@hotmail.com
Agjensioni Patundshmeris Rini
+38344299230
Leaflet
Në fillim